Firma ABRASAR zajmuje się internetową sprzedażą biżuterii ze srebra najwyższej próby 925. Oferowane wyroby są nowe, pochodzą prosto od producentów, cechowane próbą probierczą 925. To dla Państwa wyszukujemy najnowsze, oryginalne wzornictwo. W naszej ofercie znajdują się również typowe klasyczne produkty.      Polityka negocjacji cenowej, którą stosujemy pozwala dostarczyć Państwu biżuterię ze srebra najwyższej jakości za przystępną cenę.

         Opisy, zdjęcia, wykonujemy sami przedstawiają rzeczywisty stan wyrobów. Zawsze staramy się jak najdokładniej opisać daną rzecz. Zawsze mogą Państwo poprosić o więcej zdjęć w lepszej rozdzielczości na maila, wystarczy się z nami skontaktować.

         Naszym priorytetowym celem jest „zadowolenie klienta” . Dzięki ciągłemu śledzeniu najnowszych trendów w świecie biżuterii ze srebra, poszukiwaniu najlepszych producentów jak również negocjacji przystępnych cen, jesteśmy w stanie go dla Państwa zrealizować. Istniejemy od kwietnia 2010 roku. W marcu 2011 roku zostaliśmy wyróżnieni certyfikatem SUPER SPRZEDAWCY. Obecnie posiadamy certyfikat Standard Allegro, który widnieje do dziś dnia. Wyróżnienie to
podkreśla wysoką jakość obsługi klienta w naszej firmie. Kupując u nas mają Państwo GWARANCJĘ udanych zakupów.

         Swoje produkty oferujemy za pośrednictwem Allegro na którym zgromadziliśmy już tysiące pozytywnych opinii. Jesteśmy otwarci na wszelkie słowa krytyki i sugestie dotyczące naszej działalności, propozycje rozwoju jak również poprawy obsługi klientów, w tym celu prosimy o kontakt mailowy bądź telefoniczny.